Биатлонистите ни в Пьонгчанг претърпяха разочарование

Снимка: Getty Images/Guliver   13 Февруари, 16:39     0

Разочарования за биатлонистите ни в Пьонгчанг.

В преследването на 12.5 километра от състезанията по биатлон на Зимните олимпийски игри с най-предно класиране от българите бе Красимир Анев, финиширал 45-и – на 5:06.2 мин. от победителя. Веднага след него се нареди и Владимир Илиев (46) с изоставане от 5:17.0 мин., а на Антон Синапов финишира на 60-о място с 7:57.4 мин зад Французина Мартен Фуркад, който грабна златния медал.

Подробности от представянето на нашите биатлонисти и победителя четете в Sportlive.bg.

Източник: actualno.com