„Ботев” – Враца победи „Царско село” с в зрелищен футболен двубой

16 Април, 19:08     0

Интригата в мача между „Ботев” – Враца и „Царско село” се върна в самия край на второто полувреме след като домакините успяха да намалят пасива си наполовина. В 87-мата минута Светослав Диков простреля вратата на врачани и това оформи крайния резултат 1:2. Малко след като беше дадено продължение от 5 минути последва нова опасност пред вратата на „Ботев” – Враца, която обаче се размина. Натискът на домакините беше изключително напорист в самия край на мача, но това така и не промени резултата и тимът на Сашо Ангелов победи, за да остане на второто място, но със сериозния актив от 49 точки, което му дава всички шансове за самия връх на класирането.

Източник: zovnews.com