Галени Кръстенова с титла на двойки от "Тенис Европа" в Созопол

18 Септември, 14:30     0

Галена Кръстенова (Локомотив Пловдив) спечели титла на двой ки и игра финал на международния турнир по тенис за юноши и девойки до 16 години „Санта Марина Джуниър Къп в Созопол.

В тандем с Лидия Енчева, Кръстенова победиха Андреа Иванова и Александра Ляпева със 7:5 6:1.  Галена, която е шампионката от предишния международен турнир до 16 г. в Созопол през месец май, загуби този път финала срещу Лидия Енчева след близо три часа игра с 7:6(7), 5:7, 0:6. За отбелязване е, че Кръстенова водеше във втория сет с 3:0.

Първият поставен при юношите Димитър Кисимов бе безапелационен във финала срещу Станислав Косев и го надигра с 6:0 6:3 за точно 58 минути. Преди това Кисимов не загуби сет и в първите си четири мача от турнира срещу Никола Костадинов, Ренон Фуназуми (Япония), Адриан Матей Неделку (Румъния) и Добромир Манолов.

Източник: marica.bg

Лайфстайл

Защо резките спирания на магистралата са лоша идея

Photo Smart Vratsa

Най-лошото нещо, което е станало по време на скорошните хакерски атаки спрямо родните институции е, че хакерите случайно са се докопали до оценките от училище на родните политици. Сега заплашват да кажат на останалите кой е имал повече от 3-ка по някой предмет, за да го тормозят дружно в пленарната зала.още вицове