Германия сгази Естония

Снимка: БГНЕС   12 Юни, 12:09     0

Бундестимът се наложи с 8:0

Германия смаза Естония с 8:0 в среща от група С на евроквалификациите. Бундестимът вкара 5 гола само за първото полувреме, дело на Ройс (2), Гнабри, Горецка и Гюндоган. През втората част Гнабри вкара втория си гол в срещата за 6:0 в 62-ата минута, а Вернер направи 7:0 в 79-ата, а Сане оформи крайното 8:0 в 88-ата минута.

Германците обаче остават втори в групата (с мач по-малко), след като Северна Ирландия победи Беларус с 1:0 като гост с попадение на МакНеър в 86-ата минута.

Британците водят с три точки (12 срещу 9 точки), а в следващата си среща посрещат именно Германия. Холандия е на трето място с 3, но и два мача по-малко, Беларус има 1, а Естония - 0.