Гол от корнер и Лудогорец взе шампионска победа на "Герена"

Снимка: БГНЕС   16 Април, 16:54     0

Левски допусна четвърта поредна загуба в Първа лига и пети пореден мач няма победа в шампионата. "Сините" отстъпиха на лидера в класирането Лудогорец с 0:1, като попадението, дело на Клаудиу Кешеру, падна в 83-ата минута на двубоя.

Забележителното е, че голът беше от корнер и бе вкаран директно от изпълнителя на статичното положение - Кешеру. Жалкото за вратаря и капитан на отбора домакин - Божидар Митрев, бе, че преди това той спаси дузпа, изпълнена от същия футболист на разградчани.

Сега Лудогорец отново дръпна на преследвача си ЦСКА с 6 точки и вече има 75 пункта. Левски е четвърти, на 4 точки от желаното трето място.

Как се разви двубоят можете да прочетете в SportLive.bg.

Източник: actualno.com