Катрин Тасева спечели бронз на обръч в Пезаро

Снимка: БГНЕС   16 Април, 18:06     0

Българската гимнастичка Катрин Тасева спечели бронзов медал за съчетанието си с обръч на Световната купа в Пезаро. Това съобщиха от Българската федерация по художествена гимнастика в социалните мрежи.

Тасева постави чудесно композицията си, за което получи 18.300 точки.

Невяна Владинова, за която това е първо официално състезание след възстановяването ѝ от контузии, допусна грешка и се класира осма с резултат 13.550.

Златният медал спечели Арина Аверина от Русия, а сребърният - нейната сестра Дина Аверина.

Припомняме, че вчера Тасева спечели сребро от многобоя в Пезаро.

Източник: actualno.com