Керкез: Не съм доволен от първото полувреме

29 Септември, 19:20     0

Душан Керкез каза мнението си  след минималния успех над ФК ЦСКА 1948 в Бистрица.

"Не съм доволен от първото полувреме. По време на почивката говорихме, че ни липсва мотивация да спечелим мача. Важно е, че не допуснахме гол. Сигурен бях, че ще имаме възможности и съм доволен от победата. Няма значение дали бием с 5:0 или 1:0, важни са трите точки.

Липсваше ми енергията да търсим топката, да се движим. През второто полувреме нещата изглеждаха по различен начин. Важно е, че в отбора има дисциплина.

Предстои ни голям мач с Левски - отбор, който в момента играе много силно. Трябва да играем по-добре, ако искаме да вземем трите точки. Сигурен съм, че феновете ще бъдат нашият 12-и играч", каза Керкез.