Ливърпул живна с 1:0 над Улвс на Молиню

18 Януари, 00:31     0

Ливърпул живна след унизителната загуба с 0:3 от Брайтън като се наложи с 1:0 над Уулвърхамптън на стадион Молиню в преиграване от третия кръг на ФА Къп. Красиво попадение на Харви Елиът в 13-ата минута се оказа достатъчно за носителя на трофея да продължи напред. През второто полувреме и най-вече в заключитeлните минути "вълците" сериозно притиснаха тима на Юрген Клоп, който този път показа стабилноста в защита.

Преди няколко дни "червените" допуснаха тежка загуба с 0:3 от Брайтън в Премиър лийг и се отдалечиха от топ 4 в класирането, а сега ще срещнат същия съпернк на 1/8-финалите за ФА Къп. Уулвърхамптън също не е в добра форма, но прекъсна поредицата от 4 срещи без победа с минимален успех с 1:0 срещу Уест Хам.

Източник: marica.bg