“Локо” Мездра продължава напред в битката за Купата на АФЛ

04 Март, 19:59     0

“Локомотив” Мездра победи “Спартак” Плевен с 2:1 и продължи напред в битката за Купата на Аматьорската футболна лига. Мачът се игра на градския стадион в Мездра.Валдемар Стоянов изведе домакините напред в резултата в 30-та минута. До края на първото полувреме резултатът остана 1:0 в полза на домакините. В 72 минута Гроздан Илиев реализира за 2:0, а крайното 2:1 оформи Михаил Иванов пет минути преди края на редовното време. Така момчетата на Николай Нинов се класираха на полуфинал за купата в който ще се срещнат с отбора на “Пещера” Галата. А тази неделя на 7 март, железничарите ще гостуват на “Академик” Свищов в мач от 20-я кръг на първенството в Северозападната трета лига.