Милан с ценна победа в Серия А

Кадър: БГНЕС   09 Декември, 07:08     0

"Росонерите" надиграха Болоня с 3:2

Милан записа успех с 3:2 срещу Болоня в мач от 15-ия кръг на Серия "А".

Четири от попаденията в срещата бяха дело на играчи на "росонерите". Кжищоф Пьонтек откри резултата от дузпа в 15-ата минута. В 32-ата минута Тео Ернандес удвои преднината на Милан след асистенция на Сусо, а осем минути по-късно си заби и автогол. Малко след подновяването на играта през втората част Джакомо Бонавентура вкара красив гол за 3:1. Шест минути преди края на двубоя Сансоне върна надеждите на Болоня с гол от дузпа, която беше отсъдена за нарушение на Тео Ернандес.

Милан е на 10-ата позиция в Серия "А" с 20 точки, колкото има и 9-ият Торино. Болоня е на 12-о място с 16 пункта.

Източник: fakti.bg