НА ЖИВО! Ботев Пловдив - Легия Варшава 0:0

15 Януари, 14:23     0

Ботев Пловдив и Легия Варшава играят при 0:0 контролата помежду им на стадион "Джебел Али" в Дубай. Мачът започна в 14 часа. Температурата на въздуха е около 25 градуса, а влажността е 47%. Съдийска бригада от Сърбия ръководи срещата.

На трибуните мача наблюдава и Антон Зингаревич. Отборът на Ботев играе с резервния си черен екип, докато тимът на Легия е изцяло в бяло.

Страхотен шанс за Ботев в 4-ата минута. Димитър Тонев бе изведен очи в очи с вратаря на Легия, но Артур Боруц (бивша вратар на Селтик и Фиорентина) се намеси отлично и парира удара.

В първия четвърт мач съставът на Ботев е по-активен в играта и има в актива си един точен и 1 неточен удар, като и 1 корнер.

Ботев Пловдив - Легия Варшава 0:0

БОТЕВ: 1 Георги Аргилашки, 4 Виктор Генев, 24 Кевин Янсон, 18 Самуел Супрайен, 15 Джеймс Етоо, 8 Тодор Неделев, 23 Димитър Тонев, 10 Емануел Току, 26 Мохамед Брахими, 7 Маркиньос, 17Николай Минков

Резерви: 84 Християн Славков, 28 Филип Филипов, 25 Станислав Работов, 27 Атанас Чернев, 30 Лъчезар Балтанов, 77 Монир ал Бадарин, 11 Антоан Бароан, 20 Пламен Цончев, 22 Реда Рабей

ЛЕГИЯ: 1 Артур Боруц, 14 Игор Каратин, 18 Патрик Соколовски, 27 Жозуе Пескуейра, 3 Матеуш Холовниа, 39 Мачией Росолек, 4 Матеуш Виетеска, 70 Якуб Квиатовски, 82 Лукиняс, 9 Томаш Пекхарт, 99 Бартош Слиц

Източник: marica.bg