НА ЖИВО! Ботев Пловдив - Царско село 1:0 ВИДЕО

29 Януари, 14:48     0

Ботев (Пловдив) и Царско село играят при 1:0 в контрола на стадиона в Коматево. Проверката е неофициален дебют за новия старши треньор на гостите Андреа Сасарини. Двубоят започна в 14:00 часа

Брахими бе изведен отлично през центъра и вкара топката в мрежата, но реферът Гидженов отмени попадението в 7-ата минута заради засада.

В 15. минута Аргилашки извади Ботев. Вратарят парира в корнер удар на Пулиезе (бивш играч на Локо Пд) след бърза контра на Царско село.

Миг гениалност на Тодор Неделев в 29-ата.инута. Халифът промуши топката през краката на защитник и с десния крак пробва удар от 15-ина метра, но вратарят Дерменджиев изби топката над гредата в корнер.

В ответната атака Йорданов открадна топката от Чернев, но не успя да отправи сносен удар към вратата.

Брахими атакува по лявото крило, пусна топката по земя успоредно на малки пеналт, там Кавдански прати топката в мрежата след опит да я изчисти в 39-ата минута - 1:0 за Ботев.

Ботев - Царско село 1:0

1:0 Мартин Кавдански 39-автогол

БОТЕВ: 1. Георги Аргилашки, 4. Виктор Генев, 3. Па Конате, 8. Тодор Неделев, 26. Мохамед Брахими, 10. Емануел Току, 15. Джеймс Етоо, 17. Николай Минков, 18. Самуел Супрайен, 22. Реда Рабей, 27. Атанас Чернев

Резерви: 13. Хидайет Ханкич, 7. Маркиньос, 6. Дилан Мертенс, 28. Филип Филипов, 30. Лъчезар Балтанов, 25. Станислав Работов, 20. Пламен Цончев

ЦАРСКО СЕЛО: 1. Иван Дерменджиев, 21. Матео Лукарели, 3. Мартин Кавдански, 44. Николай Николаев, 2. Пиере Зебли, 93. Валентино Пулиезе, 6. Хари Денков, 7. Лукас Мартинс, 11. Андрей Йорданов, 13. Реди Каса, 10. Венцислав Христов

Източник: marica.bg