Наполи продължава гонитбата с Ювентус

Снимка: Shutterstock   09 Декември, 16:03     0

С два гола на Аркадиуш Милик и по един на Пьотр Зелински и Адам Унас Наполи победи с 4:0 като домакин Фрозиноне в мач от 15-ия кръг на Серия "А", пише gol.bg. Домакините откриха резултата още в 7-мата минута чрез Зелински, а пет преди почивката Унас покачи на 2:0. През второто полувреме играчите на Карло Анчелоти продължиха да контролират играта напълно и стигнаха до нов две попадания, чийто автор бе Милик. Полският таран покачи на 3:0 в 68-мата минута, а шест преди края оформи крайното 4:0, като и за двете попадения получи подавания от Файзи Гулам. С успеха Наполи събра 35 точки и отново съкрати на 8 преднината на лидера Ювентус, който в петък победи с 1:0 Интер. Фрозиноне остава на предпоследното 19-о място със само 8 точки.

Източник: fakti.bg