Астън Вила и Уест Хям не се победиха

Снимка: БГНЕС   17 Септември, 10:26     0

Съотборниците в състава на тима от Бирмингам Тайрън Мингс и Анвар Ел Гази едва не се сбиха

Астън Вила и Уест Хям завършиха 0:0 в последния мач от петия кръг на английската Висша лига и поделиха по точка.

Съотборниците в състава на тима от Бирмингам Тайрън Мингс и Анвар Ел Гази едва не се сбиха в 35-ата минута на мача. Двамата се сдърпаха и си размениха остри реплики, но се разминаха само със забележки от рефера Майк Дийн.

Домакините от Бирмингам бяха по-активни през цялото време на своя „Вила Парк“ и могат повече да съжаляват, че не стигнаха до успеха, след като имаха повече положения за гол и дори останаха с човек повече на терена. В 67-ата минута Артур Масуаку получи червен картон и „чуковете“ доиграха мача в намален състав. След този момент гостите дори заиграха по-добре, но без резултат. В заключителните минути съдията Майк Дийн подмина претенции и от двете страни за отсъждане на дузпи.

След ремито Астън Вила излезе на 17-о място с 4 точки, а Уест Хям е на осма позиция с 8 точки.