Барса подчини ПСЖ на Парк де Пренс! Алтетико с крехък аванс срещу Борусия

11 Април, 00:07     0

Барселона удари ПСЖ на Парк де Пренс в първи четвъртфинал от Шампионската лига с 3:2. Каталунците поведоха в 37-ата минута с първия гол на Рафиня в турнира, но парижани се върнаха светкавично в мача в началото на втората част, като дори успяха да обърнат резултата в своя полза с попадения на Усман Дембеле и Витиня, вкарани в рамките на три минути. Отново Рафиня изравни за Барселона в 62-ата минута след асистенция на влезлия като резерва Педри. В 77-ата минута друга резерва - Андреас Кристенсен, вкара на рождения си ден, за да донесе успеха на каталунците.