ДЮШ на „Ботев“ победи „Локо“ Мездра с 5:2

11 Февруари, 12:57     0

Първа победа в новото първенство записаха децата на „Ботев“ Враца от формата на Футол 9. Момчетата на Румен Рангелов победиха тима на „Локомотив“ Мездра с 5:2. Първата футболна среща от есенния полусезон за деца родени през 2007г. бе на стадион „Хр. Ботев“ в Козлодуй. Първото поражение за врачани бе още в първите минути на мача. Не след дълго резултатът бе изравнен. Точен за „Ботев“ Враца бе Иван Иванов. До края на първото полувреме Тонислав Цветков успя да добави още една точка. През второто полувреме възпитаниците на Рангелов успяха да вкарат още три гола във вратата на малките железничари. Попаденията направиха Иван Иванов, Валери Даньов и Иван Кирилов. Минути преди последния съдийски сигнал отборът на „Локомотив“ Мездра отбележи втори гол. Борислав Цветков успя да вкара топката във вратата на „Ботев“ от пряк свободен удар. Това стана след фал на врачани, минути преди последния съдийски сигнал.

Следващата противник от есенния полусезон на момчетата на Румен Рангелов е „Чавдар“ Бяла Слатина. А запис от срещата на „Ботев“ Враца с „Локо“ Мездра може да гледате на нашия сайт RMTV.BG в раздел Футбол.