И младежите със загуба - 0:1 от Словакия в Анталия

25 Март, 21:31     0

Младежкият национален отбор на България по футбол загй и от Словакия с 1:0 в първия си мач от турнира Анталия Къп 2023 в Турция.

Двубоят беше равностоен през по-голямата си част, като при единственото попадение в срещата в средата на второто полувреме, останаха сериозни съмнения за нарушение срещу българския вратар Дамян Христов.

Съдийската бригада не реагира и голът бе зачетен, въпреки че в продължение на няколко минути на Христов бе оказвана медицинска помощ.

Едно от най-добрите положения за тима, воден от селекционера Александър Димитров дойде още в началото на сблъсъка. В 11-ата минута Божидар Пенчев изведе Симеон Александров на добра позиция, но ударът на национала бе отразен.

Следващата среща на България U21 от турнира Анталия Къп е във вторник (28 март) срещу Финландия. Двубоят е с начален час 17:30.