Испания разгроми с 4:1 Грузия и очаква Германия на 1/4 финалите

01 Юли, 18:57     0

Испания удари с 4:1 отбора на Грузия и вече е на 1/4 финал. "Ла фурия" започна вихрено двубоя като постоянно атакуваше, завземайки половината на своите съперници, но първото попадение падна именно в тяхната врата. Грузинците направиха прецизна атака, а попадението дойде след автогол на Льо Норман. Испанците се втурнаха да връщат гола и успяха. Това стана в 39-тата минута, а в голмайстор се превърна Родри. Видеоповторението показа, че голът е редовен и той беше зачетен. Още в началото на второто полувреме Испания обърна резултата, благодарение на Фабиан Руис. В 74-тата минута топката отново премина голлинията на грузинците, но попадението не беше признато заради засада. Испанците продължиха да атакуват и това даде резултат - Нико Уилямс се разписа и резултатът стана 3:1. Играчите на Луис де ла Фунте стигнаха и до четвърти гол в 83-тата минута и така прекършиха борбения отбор на грузинците. На 1/4 финала Испания ще премери сили с домакина Германия, което се определя като най-големия сблъсък на цялото първенство.