Керкез: Има хора, които не уважават Ботев като клуб

07 Април, 20:44     0

Мисля, че има хора, които не уважават Ботев Пд, поне за мен трябва да се свири спрямо правилата - 50:50, коментира треньорът на Ботев Душан Керкез след нулевия хикс на отбора му с ЦСКА 1948.

"Не казвам да се свири дузпа, но това се случи във втори пореден мач. Ние ще продължим да работим, за да се подобрим.

Изиграхме разочароващо първо полувреме, не обичам да се извинявам, но този път трябва да го направя, защото феновете не го заслужаваха. Бяхме по-агресивни през втората част, но не успяхме да реализираме. Имаме два мача до плейофите и трябва да се концентрираме върху тях. Ние се подобряваме в дефанзивен план, показваме го в последните мачове, но ни липсваше концентрация. Създадохме положения, не искам да се оплаквам, но съм разочарован от първото полувреме, ще го анализираме и ще си вземем поуки.

Това бе отворен финал на двубоя и е нормално да създадат положения през нашата врата. Трябва да вкарваме голове и не искам да виждам това поведение като през първото полувреме. Знам, че на дневен ред стои дали ще отидем на шесто място, дали седмо, нашата цел е да отидем да играем за топ 6. Досега винаги седмият е губил мястото за Европа", завърши ти радара си Душан Керкез.

Източник: marica.bg