Левски би Хебър с гол от съблекалнята

24 Август, 00:11     0

Левски победи Хебър с 1:0 на стадион “Георги Аспарухов” в двубой от 6-ия кръг. Единственото попадение в срещата отбеляза Кристиян Димитров след само 130 секунди игра. След това пазарджиклии имаха някои добри възможности да стигнат до изравнително попадение, но футболистите на Веселин Великов не бяха достатъчно ефективни пред вратата на Пламен Андреев. През второто полувреме Евертон нацели напречната греда.

Ботев Враца записа много ценен успех с 1:0 в гостуването си на Локомотив София в първия мач от 6-ия кръг на българското първенство. Врачани стигнаха до успеха с гол още в 3-ата минута, когато Мартин Смоленски центрира от корнер и Даниел Генов с глава насочи топката в мрежата на Александър Любенов.