Локо удари Струмска слава с 3:1 при дебюта на Любо Пенев

28 Юни, 20:25     0

Локомотив победи с 3:1 Струмска слава в първата си контрола. Двубоят бе и неофициален дебют за новият старши треньор на черно-белите Любослав Пенев. Георги Каракашев откри резултата в 60-ата минута за 1:0. Шест минути по-късно той асистира на Кръстьо Банев за 2:0. Това бе и първо попадение за юношата за представителния тим.

Гостите намалиха в 77-ата минута за 2:1. Крайното 3:1 оформи Христо Иванов от дузпа в 89-ата минута.

Пенев започна с Кристиан Томов на вратата, а пред него Кристиян Пешов, Мартин Паскалев, Ефе Али, Милош Петрович, Мартин Хайдаров, Ивайло Иванов, Димитър Илиев, Николас Пенев, Мартин Петков, Мичи Нтело. След почивката влязоха и останалите играчи, които водят подготовка на лагера в Рила.