Локомотив-Авиа направи неуспешен дебют в залата на ПУ

27 Октомври, 00:22     0

Воденият от Благовест Катранджиев тим на Пирин (Разлог) надигра след оспорвана битка Локомотив-Авиа (Пловдив) с 3:2 (23:25, 25:21, 25:18, 17:25, 15:11) в мач от втори кръг на шампионатаv на Супер Волей, който се игра  в залата на ПУ "Паисий Хилендарски".

След този успех волейболистите на Разлог са шести във временното класиране с 1 победа, 1 загуба и 2 точки. На старта те отстъпиха на Монтана с 2:3 гейма.

Въпреки загубата тимът на Локомотив-Авиа запазва позиции в тройката на таблицата, като е с 1 победа и 1 загуба и с 4 точки в актива си.  Това му отрежда трета позиция в таблицата, след като в първия гем се наложи над Дунав (Русе) с 3:1 гейма.

В следващия кръг Пирин ще е домакин на Черно море (Варна). Срещата е в сряда (30 октомври) от 18:00 ч.

Пловдивчани ще гостуват на носителя на Купата на България Дея спорт (Бургас). Двубоят е във вторник (29 октомври) от 18:00 часа.