Марица на полуфинал след второ 3:0 срещу ЦКС във Варна

23 Март, 15:09     0

Марица (Пловдив) се класира за полуфиналните плейофи в Националната волейболна лига Демакс. Маричанки победиха ДКС Варна (Варна) с 3:0 (25:15, 25:16, 25:10) гейма в зала Младост 1 във Варна и в реванша от четвъртфиналните плейофи в първенството.

В първия мач вчера пловдивчанки победиха също с 3:0 гейма и след 2:0 победи продължават към полуфиналите.

В първия гейм Марица поведе с 8:6, стигна се до 17:10 за пловдивчанки, а геймът приключи след 25:15.

Във втората част маричанки поведоха с 9:4, стигна се до 18:8, а след 25:16 Марица поведе с 2:0 гейма.

В третия гейм Марица поведе с 6:1, а след това се стигна до 14:7, а геймът завърши след 25:10.

Така "жълто-сините" очакват на полуфиналите победителя от сблъсъка между Славия (София) и Дея Волей (Бургас). Славия вчера поведе с 1:0 победи, а реваншът в Бургас е утре.

Източник: marica.bg