НА ЖИВО! Локомотив Пд - Левски 1:2

18 Май, 20:53     0

Локомотив (Пловдив) и Левски играят при резултат 1:2 в среща от първата шестица на efbet Лига. Мичи Нтело (10) беше точен за домакините в 10-ата минута. Цунами с глава изравни в 30-ата минута, а три по-късно Рикардиньо направи обрата пълен.

Срещата започна с опасен удар на Рикардиньо, който мина покрай дясната греда на вратата зад Кристиан Томов. В 10-ата минута Локомотив поведе в резултата с много добре организирана атака. Томов изрита топката в предни позиции към Димитър Илиев, който пък видя включването на Ангел Лясков в центъра на терена. Последва извеждащо подаване от защитника към набралия скорост Мичи Нтело, а за нападателя не бе никаква трудност да прати топката във вратата на Пламен Андреев за 1:0 в 10-ата минута.

Локомотив Пловдив - Левски 1:2

1:0 Мичи Нтело 10, 1:1 Цунами 30, 1:2 Рикардиньо 33

ЛОКОМОТИВ: 81. Кристиан Томов, 44. Ангел Лясков, 91. Хорхе Сегура, 5. Тодор Павлов, 16. Кристиян Пешов, 22. Ивайло Иванов, 6. Христо Иванов, 15. Мартин Петков, 14. Димитър Илиев, 11. Петър Андреев, 9. Мичи Нтело;

ЛЕВСКИ: 1. Пламен Андреев, 5. Келиан Ван Дер Каап, 6. Цунами, 7. Фабио Лима, 8. Карлос Охене, 9. Рикардиньо, 10. Асен Митков, 17. Евертон, 22. Патрик-Габриел Галчев, 33. Хосе Кордоба, 88. Марин Петков;