На живо: ЦСКА 1948 - Локо 0:0

07 Юни, 19:24     0

Локомотив Пловдив гостува на ЦСКА 1948 в мач от последния кръг на А група при 0:0.

Още в 3-ата вратарят на черно-белите Кристиан Томов сгреши и прати топката на пътя на Ради Кирилов, който я овладя, но не успя да нанесе хубав изстрел.

Пет минути след това ЦСКА 1948 имаше възможност да изпълни три поредни корнера, но при всички тях защитниците на пловдивчани се справиха. В 10-ата минута страхотен шанс се откри пред Радослав Кирилов, който бе намерен с дъгло подаване в наказателното поле на гостите. Ударът му обаче бе отразен от Кристиан Томов.

В 17-ата минута Джовани нахлу в пеналтерията отляво, след това опита пас по земята, но не успя да прокара топката през много футболисти на домакините.

В 27-ата минута страхотен диагонален шут на Петър Андреев с мъка бе избит от вратаря Генади Ганев.