Юношите на Ботев и Локо Пд с два хикса в Елитните групи

29 Март, 16:45     0

Юношите на Ботев и Локомотив изиграха две срещи от Елитните юношески групи. Двата мача се играха на "Футболен комплекс Ботев 1912".

В първия двубой, който бе при U15, двата тима завършиха 1:1. "Черно-белите" откриха през първата част, а след почивката Иван Дейков изравни.

Вторият мач между двата отбора бе от първенството при U17 и завърши без попадения - 0:0.

Междувременно от Ботев се похвалиха, че Рой Херман е взел участие в двете контролни срещи на младежкия национален отбор на Израел.

В първия мач израелците завършиха наравно 0:0 с тима на Хърватия, като Херман се появи в игра на почивката.

Във втората среща Израел допусна поражение с 1:2 от Швейцария, а бранителят стартира като титуляр и бе на терена до 68-ата минута.

Източник: marica.bg