Осми мач без победа за Ботев II след слаба игра в Ловеч

22 Септември, 22:05     0

Ловеч постигна победа още в първия мач на Христо Арангелов начело на отбора. Тимът записа домакински успех с 3:1 над дубъла на Ботев (Пловдив) в среща от 10-ия кръг на Втора лига.

Ловчалии си осигуриха комфортна преднина още през първото полувреме, когато реализираха две от трите попадения чрез Евгени Игнатов (18) и Георги Димитров (32). Четвърт час преди края на редовното време Игнатов се разписа от дузпа и подпечата втората поредна победа на своя отбор, който преди седмица надделя и над Струмска слава. Във втората минута от добавеното време "жълто-черните" отбелязаха почетен гол чрез Кинтунту.

С днешния успех тимът на Арангелов се изкачи до 12-ото място в класирането, като събра 13 точки в своя актив. "Канарчетата" пък остават на 17-ата позиция със 7 пункта и без спечелен двубой от втория кръг насам./sportal