Спортът по телевизията днес, 24 февруари

  24 Февруари, 07:55     0  

БГ ФУТБОЛ12:45 часа (efbet Лига) Локомотив (Пловдив) – Хебър (Диема Спорт)15:15 часа (efbet Лига) Черно море – ЦСКА (Диема Спорт)17:45 часа (efbet Лига) Левски – Арда (Диема Спорт)

ФУТБОЛ14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Кайзерслаутерн – Карлсруе (Нова Спорт)14:30 часа (Англия, Висша лига) Хъл Сити – Уест Бромич (Диема Спорт 2)15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Гранада – Валенсия (MAX Sport 4)16:00 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Емполи (Ринг)16:30 часа (Германия, Бундеслига) Щутгарт – Кьолн (Диема Спорт 3)17:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Юнайтед – Фулъм (Диема Спорт 2)17:00 часа (Англия, Висша лига) Астън Вила – Нотингам (Нова Спорт)17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Барселона – Хетафе (MAX Sport 4)19:00 часа (Италия, Серия „А“) Салернитана – Монца (Ринг)19:30 часа (Германия, Бундеслига) Байерн – РазенБалшпорт (Лайпциг) (Диема Спорт 3)19:30 часа (Англия, Висша лига) Борнемут – Манчестър Сити (Диема Спорт 2)19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Алавес – Майорка (MAX Sport 4)21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Магдебург – Шалке 04 (Нова Спорт)21:45 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Удинезе (MAX Sport 3)22:00 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Нюкасъл (Диема Спорт 2)22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алмерия – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4)22:00 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Брест (Диема Спорт 3)

БАСКЕТБОЛНа 25 февруари (неделя)03:30 часа (НБА) Ню Йорк Никс – Бостън Селтикс (Диема Спорт 3)

ВОЛЕЙБОЛ17:55 часа (Демакс+ Лига) Левски – Славия (БНТ 3)19:00 часа (efbet Супер Волей) Дея – Монтана (MAX Sport 2)

ТЕНИС17:00 часа Турнир за мъеж в Доха (MAX Sport 3)22:00 часа Турнир за мъже в Рио де Жанейро (MAX Sport 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ13:30 часа (Фрийстайл ски) Световна купа в Райтералм (Евроспорт 1)14:00 часа (Сноуборд) Световна купа в Криница (БНТ 3)14:45 часа (Ски-скокове) Световна купа в Хинценбах (Евроспорт 1)16:45 часа (Ски-скокове) Световна купа в Оберстдорф (Евроспорт 1)19:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Тахо (Евроспорт 2)22:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Тахо (Евроспорт 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ10:00 часа (Голф) African Amateur Championship (MAX Sport 3)11:30 часа (Голф) Magical Kenya Open (MAX Sport 2)12:50 часа (Колоездене) Обиколка на ОАЕ (Евроспорт 2)14:30 часа (Колоездене) Хет Нювсблад (Евроспорт 2)16:15 часа (Ръгби) Шестте нации: Ейре – Уелс (MAX Sport 2)17:00 часа (Колоездене) Хет Нювсблад (Евроспорт 2)18:30 часа (Бойни) Сенши Галавечер във Варна (MAX Sport 1)21:00 часа (Снукър) Шампионат на играчите (Евроспорт 1) 

Източник: marica.bg

Свят  
подобни  

Шест престижни награди за „Кодокан“ от Държавния шампионат в Пловдив

С невероятен успех се поздравиха джудистите на СК „Кодокан&ldquo


  16 Април, 09:43      0  

Спортът по телевизията - 16 април

ФУТБОЛ19:00 часа - Шампионска лига на Азия, полуфинал: Ал Аин - Ал Хил

Спортът пред телевизора, днес, 15 април

БГ ФУТБОЛ17:30 часа (efbet Лига) ЦСКА 1948 – Локомотив (София) (

Спортът по телевизията днес, 14 април

БГ ФУТБОЛ17:00 часа - Efbet Лига: Етър - Крумовград (Диема Спорт)19:30



от седмицата

видео

Гласуване в Швейцария с ДА за Закона за климата


Photo Smart Vratsa
последни

вицове

Това, което пиян мъж ти обещае и Златната рибка не може да го изпълни...

още вицове

©2015-2024 Vratsa Guide.