Уникална драма и 3:3 на Лаута!Хебър шокира лошо Локо с два гола в продълженията!

13 Септември, 19:13     0

Локомотив Пловдив по възможно най-глупав начин изпусна победата срещу Хебър, след като до втората минута на добавеното време водеше с 3:1 срещу Хебър. Чест прави на пазарджиклии, че не се предадоха и с голове на Калоян Кръстев и Набил Макни стигнаха до 3:3 и заслужена точка.

Душан Вукович откри за гостите още във 3-ата минута. Сърбинът изпълни страхотно фаул от границата на пеналта. Преди това Иво Иванов сбърка наглед безобидна топка и се наложи да извърши нарушение, за което получи жълт картон от рефера Мариан Гребенчарски.

ГОООЛ! Жулиен Лами изравнява с четвъртото си попадение за сезона. Лами получи отличен диагонален пас от Ангел Лясков, финтира Пенчев и опъна мрежата в горния ляв ъгъл на Дебърлиев в 15-ана минута.

Владимир Медвед вкара топката във вратата на Хебър в 20-ата минута, но след преглед на ВАР гол не бе зачетен, заради засада.

ГОООЛ! Димитър Илиев направи пълен обрат с гол в 32-ата минута. Христо Иванов стреля към вратата на Петър Дебърлиев, но стражът на Хебър се намеси рутинно. След това Дебърлиев обаче сбърка и подари топката на Ангел Лясков, който изведе Илиев и капитанът на Локо с отмерен шут изведе Локо напред.

ГОООЛ! В 54-ата минута Жулиен Лами увеличи преднината на Локо до 3:1. Димитър Илиев пусна хитър пас към Лами, който с мощен диагонален удар буквално разстреля Дебърлиев.

Лами пропусна на два пъти в рамките на минута да оформи своя хеттрик. Първо в 60-ата минута той бе изведен от Илиев сам срещу Дебърлиев, но се замота и топката му бе отнета. В следващата атака от идентично положение той стреля слабо покрай десния дирек.

В 75-ата минута мачът бе спрян, за да влезе линейка и да откара колабирал фен от трибуна Бесика.

В 79-ата минута Мартин Петков вкара топката във вратата на Хебър, но след намесата на ВАР второ попадение за Локо не бе зачетено.

ГОООЛ! Във втората минута на добавеното време Калоян Кръстев намали на 3:2. Кръстев получи хубав извеждащ пас от Набил Макни, след което излезе очи в очи с Томов и с дебютния си гол за "гробарите" го преодоля за 3:2.

В последните секунди на добавеното време Камдем излезе сам срещу Дебърлиев, но би в него. В ответната атака Набил Макни матира черно-бялата защита и фиксира крайното 3:3.

Локомотив Пловдив: 81.  Кристиан Томов, 44. Ангел Лясков, 91. Хорхе Сегура, 4. Мартин Паскалев, 71. Оливер Камдем, 6. Христо Иванов, 33. Георги Каракашев, 22. Ивайло Иванов, 21. Владимир Медвед, 14. Димитър  Илиев - К, 99. Жулиен Лами

Треньор: Любослав Пенев

Хебър: 1. Петър Дебърлиев - К, 44. Николай Николаев, 21. Божидар Пенчев1 55. Мартин Михайлов, 88. Милен Гамаков, 18.  Радослав Терзиев, 19. Георги Стайков, 11. Душан Вукович, 77. Октай Хамдиев, 98. Георги Търтов, 70. Набил Макни

Треньор: Веселин Великов