Локо Пд и ЦСКА 1948 завършиха 1:1 с интересен мач на "Лаута"

21 Април, 17:19     0

Локомотив (Пловдив) и ЦСКА 1948 завършиха при 1:1 в мач от efbet Лига, който започна в 15.15 часа на "Лаута". Тодор Павлов вкара в 53-ата минута, а Карагарен изравни в 59-ата.

В 18-ата минута Симеон Василев центрира в наказателното поле, Емил Ценов стреля с глава към вратата на Кристиан Томов, но вратарят на Локомотив се намеси и отрази удара.

В 24-ата минута Карагарен отне топката от Лясков и подаде към Талис. Той напредна до границата на наказателното поле, след което шутира силно, но ударът му срещна страничната греда. В 32-а минута Бирсент Карагерен преодоля вратаря и стреля към опразнената врата, но Тодор Павлов направи страхотен шпагат пред голлинията и изчисти.

Пет минути след почивката Карагарен пропусна петото си положение за гол в мача. Той получи пас в дълбочина, финтира Тородр Павлов и сам срещу Томов стреля, но в тялото на излезлия напред вратар.

Локо поведе в резултата в 53-ата минута. Димитър Илиев отдясно подаде с външен фалц към Тодор Павлов в пеналта. Защитникът свали топката на гърди и с прострелващ удар с десния крак я прати неспасяемо в горния ляв ъгъл на вратата, пазена от Маринов.

Любопитно е, че Димитър Илиев дебютира за Локо през 2004 година, точно тогава е роден голмайсторът в мача Тодоро Павлов. Младокът е внук на безкомпромисния бивш централен защитник на Марица Тодор Каменски.

Две минути след гола Локо бяха близо до втори, но топката след удар на Мичи Нтело с пета  се отби от гредата.

Ефе Али пусна рисков пас към Сегура, дебнещият Карагарен изпревари бранителя и сам срещу Томов без проблеми направи 1:1 в 59-ата минута.

Минута по-късно Сегура от десетина метра не уцели вратата на ЦСКА 1948.

Локомотив (Пловдив) - ЦСКА 1948 1:1

1:0 Тодор Павлов 53, 1:1 Бирсент Карагарен 59

Локомотив (Пловдив): 81. Кристиан Томов, 44. Ангел Лясков, 12. Ефе Али, 91. Хорхе Сегура, 5. Тодор Павлов, 71. Оливер Уабо, 6. Христо Иванов, 17. Мартин Райнов, 7. Бабакар Дион, 14. Димитър Илиев, 9. Мичи Нтело.

ЦСКА 1948: 1. Петър Маринов, 3. Росен Божинов, 7. Талис, 8. Педриньо, 9. Бирсент Карагарен, 10. Радослав Кирилов, 14. Теодор Иванов, 15. Симеон Василев, 19. Стив Фуртадо, 21. Емил Ценов, 22. Реян Даскалов.

Източник: marica.bg