Пламен Стайков и Рафи Кадир спечелиха рали спринт "Бесапара"

10 Юли, 08:44     0

Екипажът на СК "Флат-аут"  - Пламен Стайков и Рафи Кадир станаха победители на провелото се в Пазарджик и областта рали спринт "Бесапара".

Феновете на автомобилния спорт се насладиха на 6 етапа, както и на един специален етап, който се проведе в Пазарджик, но не участваше във финалното класиране.

Стайков и навигаторът му Кадир със своя автомобил "Шкода Фабия Р5" запазиха лидерството си през шестте етапа на състезанието и заслужено вдигнаха купата за пърwенец с време е 30:32:9.

Втората позиция остана за екипажът на "Рали Тийм" - Мартин Сурилов и Здравко Здравков със "Ситроен Ц3 Р5", които записаха общо време от 30:56:4. Трети се класираха Денис Станчовски и Недялко Сивов с "Пежо 208 Р2" с време от 34:32:3. Екипажът на "Ефко Рейсинг" Костадин Щерев и Илиан Кънев отпаднаха малко преди финала на СЕ6 Язовира.